19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Manyas’ta Kutlandı

0

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 103. yıl dönümü Manyas’da  İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kudret Eğen’in Atatürk Anıtına çelenk sunumuyla başladı. İlçe stadında devam eden kutlama töreni ise saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti.

Manyas Kaymakamı Koray Çelik, Belediye Başkanı Tancan Barçın’ın törene katılan vatandaş ve öğrencilerin bayramını kutlamasının ardından günü anlam ve önemini belirten konuşmayı ise İlçe Gençlik Merkezi Sportif Eğitim Uzmanı Erdi Genç yaptı.

Yazı İçi

Konuşmaların ardından Atatürk’ün Gençliğe hitabesi ve Gençliğin Ata’ya cevabı okundu. Şiirlerin okunması ve Halkoyunları gösterileri ile devam eden etkinlikler, Karate takımı ve güreş takımının gösterileri yer aldı.  Kutlama törenlerinde 400 metrelik erkekler bayrak yarışı yapılırken, Gençlik Haftası nedeniyle düzenlenen yarışmalar da ve kutlamalar da emeği geçenlere kupaları, plaket ve hediyeleri ilçe protokolü tarafından verildi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Anadolu Lisesi bandosu eşliğinde geçit resmiyle sona erdi.

HABER: Süleyman ÖZAYDIN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds