CHP İlçe Yönetimi Tarım İlçe Müdürünü Ziyaret Etti

0

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanı  Dr.Selim Panç ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde yaşanan aşırı yağışlar sonucunda oluşan sel sonrasında zarar gören çiftçiler için ilçe tarım müdürünü makamında ziyaret etti.

CHP Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Selim Panç, görüşme sonrası yaptığı açıklamada geçtiğimiz günlerde İlçe kırsal mahallelerimizde  şiddetli yağış sonrası yaklaşık 12 bin hektar arazide hasar oluştuğunu belirterek; “Ziyaretimizde ekili alanda oluşan hasarlar masaya yatırıldı. Vatandaşlarımız tarafından bizlere de iletilen zararlarının giderilmesi talepleri müdür beye ilettik” dedi.

Yazı İçi

İlçe Başkanı Selim Panç ziyarette ayrıca Edincik Merasına yapılması planlanan Taş Ocağı ile ilgili Edincik halkının bunu kesinlikle istemediklerini ilettiler. Bizler de bunun büyük bir çevre ve doğa felaketine sebep olacağını, hayvancılığa büyük zarar vereceğine inanıyoruz. Bu taş ocağının  yapılmasının engellenmesi için Müdür Murat Güngörmez’den destek istedik. İlçe Tarım Müdürü Murat Güngörmez ‘de o gün hemen olay yerine gittiklerini muhtarlarımızla birlikte hasar tespiti ve tutanakları tamamlayarak  İl Tarım Müdürlüğü’ne gönderildiğini ,bundan sonra konunun valilik  tarafından değerlendirileceğini ,Edincik ile ilgilide kendi görevlerinin prosedürü tamamlamak olduğunu ama son kararı Mera Komisyonunun vereceğini belirtti” diye konuştu.

Ziyarete CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri; Gülsün Antalyalı ,Kemal Borazan ve Kadın Kolları Başkan Yardımcısı  Canan Zivane katıldı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds