40 YILLIK KAMPİNG RESTORAN İŞLETMECİSİ SEZONDAN UMUTLU

Türkiye’nin ilkyaz tatili ilçelerinden biri olan Erdek esnafı 2020 yaz sezonundan umutlu.

0
Kuruluşunun 40’ıncı yılında Yeşilim Camping Restoran sahibi 59 yaşında Nuri Bulun koronavirüs tehlikesiyle adeta bıçak gibi kesilen işlerinden bir kısım önlemlerin hafifletilmesi sonucu az da olsa rahatladıklarını ve umutlu olduğunu söyledi.
Yazı İçi

40 yıldan beri Camping Restoran işletmeciliği yaptığını belirten Nuri Bulun“ Evet sezon yeni açıldı kalabalık var. İnsanlar kurallara uyuyor. Beklentimiz iyi; havalar da iyi gidiyor. İnşallah iyi olacak her şey. Erdek’te her şey yolunda gidiyor. Vaka sayısında bir sorun yok. Dediğim gibi insanlar genelde pandemi kurallarına uyuyor” dedi ve ama aksi olması halinde de esnafın halinin hiç de iyi olmayacağını sözlerine ekledi.

HABER : Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds