548 çocuğa ücretsiz eğitim

0

Susurluk Belediyesi, bale, jimnastik, futbol, basketbol, voleybol, güreş gibi altı farklı branşta 548 çocuğa ücretsiz eğitim veriyor. Ayrıca eğitime katılan çocuklara ücretsiz servis desteği sağlanıyor.

Susurluk Belediyesi’nin haftanın 6 günü, 6 farklı branşta düzenlediği eğitimlere öğrenciler büyük ilgi gösteriyor. Bale, jimnastik, futbol, basketbol, voleybol, güreş branşlarına katılan 548 çocuğa 40 saat eğitim veriliyor. Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, “Çocuklar için haftanın 6 günü hizmet verdiğimize bakmayın. Biz 7 gün 24 saat bu şehrin çocuklarının gelişimini düşünüyor bu şehrin geleceği için çalışıyoruz” diye konuştu.

Yazı İçi
ÇOCUKLARIMIZ SUSURLUK’UN GELECEĞİ VE UMUDU

Çocukların Susurluk’un geleceği ve umudu olduğuna dikkat çeken Başkan Güney, “ Onların iyi eğitim alması, sağlıklı büyümesi için çalışmak zorundayız. Sağlıklı insan sağlıklı düşünür. Belediye olarak çocuk ve gençlere yönelik çalışmalara büyük önem veriyoruz. Onların hem spor yapmasını hem sanat eğitimi almasını destekliyoruz. Onların bu faaliyetlerden faydalandıklarını ve mutlu olduklarını görmek çok güzel.” dedi.

ÇOCUKLARIMIZ YETENEKLERİNİN KEŞFEDİLMESİNİ BEKLİYOR

Yetenekleri keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda çocuğu bu kurslar sayesinde ülke sporuna kazandırmayı hedeflediklerinin önemle altını çizen Başkan Güney, “Sağlıklı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunmak, gençlere ve çocuklarımıza spor bilincini aşılamak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak bizim öncelikli hedeflerimiz arasında” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds