8 maçta 7 galibiyet

0

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü (BANÜ-GSK) Masa Tenisi Takımı, 8 maçta 7 galibiyetle zirvede yer aldı.

Balıkesir’de yapılan 2021-2022 Türkiye Masa Tenisi 3.Ligi 1.Etap yarışmalarına BANÜ-GSK damgasını vurdu. Balıkesir Şehit Turgut Solak Spor Salonunda düzenlenen organizasyonda 8 maçta 7 galibiyet elde ederek ilk etap sonunda zirvede yer aldı.

YILDIRIM: “GURUR DUYDUK”

Yazı İçi

Takımın gösterdiği performanstan gurur duyduğunu ifade eden BANÜ-GSK Başkanı Barış Yıldırım, “Gösterdikleri başarıdan dolayı oyuncularımız Halil Korulu, Tuncay Çalışkan ve Hüseyin Durmaz’ı tebrik ediyor ve bu gururu bize yaşattıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca Balıkesir Türkiye Masa Tenisi 3.Ligi 1.Etap yarışmalarının organizasyonu konusunda katkıları bulunan ve bizlere düzenledikleri organizasyonla ev sahipliği yapan Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Lokman Arıcıoğlu’na, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Sayın Yahya Akduman’a, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Balıkesir İl Temsilcisi Sayın Nurettin Özdemir’e, Bandırma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Hüseyin Elüstü’ye, masa tenisi turnuvalarının düzenlenmesi sürecinde takımımızın ve sporcularımızın hazırlanması konusunda katkı ve desteklerini esirgemeyen Spor Bilimleri Fakültesi Dekanımız Sayın Prof. Dr. Nurettin Konar’a çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

KARATEPE: “KULÜP VE SKS ARASINDAKİ SİNERJİ BAŞARIYI DOĞURDU”

Kulüp Sekreteri Mehmet Karatepe turnuva sonrası yaptığı açıklamada, “Üniversitemiz Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ile BANÜ-GSK arasındaki iş birliği sinerji doğurdu ve bu sinerji kulübümüze başarıyı getirdi. Bu başarının kazanılmasında en önemli pay sahibi olan Rektörümüz Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e, spora ve sporcuya vermiş olduğu değer ile desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds