Avcı’dan Fenerium’a destek

0

Bandırma Fenerbahçeliler Derneği Fenerium’a destek ziyareti gerçekleştirdi.

Bandırma’da Fenerbahçeliler Derneği Başkanı seçilen Seçkin Avcı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Fenerium’u ziyaret etti. Gökhan Arslan, Sina Öz, Berker Tosun’dan oluşan yönetimi kurulu üyeleri Bandırma Liman AVM’de bulunan Fenerium mağazasında tanışmak ve kulübe katkı amaçlı ziyaret gerçekleştirdi. Fenerbahçe’yi temsil eden forma, atkı, mont ve çeşitli ürünler bulunan mağazada, Fenerbahçe markalı ürünlerden alarak alışveriş yaptı. Mağaza sahibi Tamer Çalı’ya Bandırma’yı Feneriumla kavuşturduğu için teşekkürlerini sunan Avcı, her zaman onların yanında olacaklarını vurguladı.

Takımımızı Daha İyi Yerlere Taşıyacağız
Yazı İçi

Fenerbahçe’ye gönülden yürek veren genç başkan Bandırma’da dernek olarak çalışmalarının devam ettiklerini de belirtti.

Avcı; ‘’Birlik ve beraberlik içerisinde daha da güzel oluşumların olduğu yerlere şampiyonluk kutlayacağız hem de halkımıza gerekli olan forma hediyelerimizi ve alışverişlerimizi sağlayacağız.’’ dedi.

Haber: Belit Pektezel

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds