Bakan Bekir Pakdemirli’den Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesine Ziyaret

0
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere geldiği Bandırma’da, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesine ziyarette bulundu. Rektörlük Makamında gerçekleşen, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece ve Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ile birlikte Tarım ve Orman Bakanlığı Taşra teşkilatı ve ilçe protokolünden isimlerin de yer aldığı ziyarette, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinin mevcut durumu ve ileriye dönük planlamaları hakkında Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından Bakan Pakdemirli bilgilendirilerek karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Yazı İçi

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesindeki ziyaret, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’ye Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından günün anısına Bandırma Vapuru maketi takdim edilmesi ve fotoğraf çekimiyle son buldu. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, ayrıca Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin bölgemizdeki temas ve incelemelerine eşlik etti.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds