BAN SÜT PROJESİ BİRİNCİ YILINDA

0

Bandırma Belediyesi tarafından çocukların sağlıklı ve güvenli sütle buluşturma amacıyla hayata geçirilen “BAN Süt”  Projesi birinci yılını doldurdu.

Çocuklarımızın fiziki gelişimlerine katkı sunmak ve daha sağlıklı bir geleceğe kavuşması amacıyla başlatılan süt kampanyasından okul öncesi 2 ile 4 yaş arası çocuklarımız faydalanıyor.

Yazı İçi

1 Haziran Dünya Süt Gününde ilk yılını dolduran Kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Av. Tolga Tosun: ““Çocuklarımız bizim kıymetlilerimiz. Onların mutluluğu ve sevinci bizler için ayrı bir mutluluk kaynağı. Bu amaçla aydınlık geleceğimiz olan çocuklarımızın daha sağlıklı bir şekilde büyümelerine katkı sağlamak amacıyla geçtiğimiz yıl 1 Haziran Dünya Süt gününde BAN Süt Dağıtım Kampanyamızın startını vermiştik.

Ve dedik ki hiçbir çocuğumuz süt içmeden yatağa girmesin. Kampanyamız birinci yılını doldurdu. Bu süreçte her ay 1800 çocuğumuza Ban-Süt’ü ücretsiz olarak evlerine teslim ettik. Sizlerin de çevresinde ihtiyaç sahibi olsun olmasın 2-4 yaş arasında ne kadar çocuk varsa mutlaka muhtarlıklara ve Belediyemize başvurmalarını sağlayın ki hiçbir çocuğumuz süt içmeden yatağa girmesin” dedi.        

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds