BanBan Süper Lig’e, siyasiler kümeye

0

Royal Hastanesi Bandırmaspor’un Ankara deplasmanında 9 milletvekilinden hiçbirinin tribünde olmaması taraftarları çileden çıkardı. Bordo beyazlı taraftarlar sosyal medya hesapları üzerinden, “Protokolde vekil istemiyoruz. Biz bize yeteriz” paylaşımları yaptı.

Haftalardır sahada hakemler tarafından ince ince doğranan RH Bandırmaspor’da, Ankaragücü deplasmanı bardağı taşıran son damla oldu. Ankaragücü camiası siyasetçisi, belediye başkanı, iş dünyasıyla tek yumruk tribünleri doldururken, Balıkesirli 9 milletvekilinden hiçbirinin tribünde yer almaması bordo beyazlı renklere gönül veren taraftarları kızdırdı. Bandırmaspor taraftar sayfaları ve taraftarlar sosyal medya hesaplarından milletvekillerini eleştiri yağmuruna tuttu. En ön plana çıkan ise “Protokolde vekil istemiyoruz. Biz bize yeteriz” paylaşımı oldu.

EREN: “BİZ BİZE YETERİZ”
Yazı İçi

Bandırmaspor Tribün Lideri Özgün Eren, takımın bu sezon sadece futboluyla değil saha içi ve saha dışı mücadelesiyle de Türkiye’de herkesin örnek gösterdiği bir camia haline geldiğine dikkat çekerek, kulübün siyasiler tarafından yalnız bırakılmasını kabul edemediğini söyledi. Taraftarlar olarak takımlarıyla gurur duyduğunun önemle altını çizen Eren, “Takımımızın saha içi mücadelesi 110 yıllık Ankaragücü camiası tarafından ayakta alkışlandı. Biz bize yeteriz, milletvekiline falan ihtiyacımız yok. Kulübümüzdeki aile ortamı herkese yeter” dedi.

MİLLETVEKİLLERİ ANKARA’DA BİZİ YALNIZ BIRAKTI

Bandırmaspor’u içeride dışarıda yalnız bırakmayan taraftarlar tarafından yönetilen Bandırmaspor Facebook Grubu’nun hedefinde de Balıkesirli milletvekilleri vardı. Yapılan paylaşımda, “Ankaragücü maçı öncesi Bandırmaspor’un kamp yaptığı otele ve maçın oynandığı stada gelmeyerek takımımızı yalnız bırakan ve Ankara’da yalnız olduğumuzu hissettiren; bizlerin oylarıyla seçilmiş ve bizleri temsil etmek için Ankara’ya gönderdiğimiz bölgemiz vekillerinin tamamına teşekkür ederiz” sözleriyle sitem edildi.

GÖÇMEZ MAÇLARI TARAFTARLA İZLEME KARARI ALDI

Bandırmaspor Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Kuter, Ankaragücü camiasının birlik ve beraberliğine dikkat çekerek yaptığı açıklamada, “Müthiş bir stat, büyük bir camia, müthiş taraftar ve siyasi, kurumların da arkasında olduğu şehrin büyük desteği. Yani olması gereken her şey var. Biz de ise çırpınan bir başkan ve yönetim, müthiş bir taraftar, imkanları ölçüsünde yardım eden bir avuç insan. Bu kadar. Yenildik ama boynumuz eğilmeden stattan ayrıldık” dedi. Sosyal medya hesabını kapatan Kulüp Başkanı Onur Göçmez ise son paylaşımında aldığı kararla artık maçları protokol tribününde izlemeyeceğini, kulübün gerçek sahibi taraftarla tribünde olacağını açıkladı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds