Bandırma Belediyesi’nin Eğitim Öğretim Desteği Devam Ediyor

0

Bandırma Kaymakamlığı tarafından düzenlenen “Güzel Okulum” projesi, Bandırma Belediyesi tarafından da destekleniyor. Bandırma Belediyesi tarafından ilçede daha önceden verilen destekler ile birlikte devam eden destekleme çalışmaları kapsamında, ilçede bulunan yedi okulun müzik atölyeleri tüm enstrümanlarıyla beraber Bandırma Belediyesi tarafından kuruldu. Yine aynı proje kapsamında, yerli ve yabancı dünya çocuk klasiklerinden oluşan 2 bin 580 kitap, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

Yazı İçi

 Bandırma Belediye Başkanlığındaki kitap teslim törenine katılan Kaymakam Günhan Yazar: “Güzel Okulum Projesi eğitimimize, dolayısıyla geleceğimize yatırımdır. Ben artık tayin olup bu kentten gitsem de Bandırma Belediyesinin bu projeyi benimsemesinden, verdiği büyük destekten çok mutluyum. Belediyemiz sayesinde yedi okulumuzun müzik atölyeleri baştan aşağı donandı. Şimdi de 2580 tane, dünya çocuk klasiği kitabı ortaokul öğrencileriyle buluşuyor. Verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun da Kaymakam Günhan Yazar’a teşekkür ederek: “Kitaplar çocuklarımızın hayallerini zenginleştirir, düşüncelerini özgür, onları mutlu kılar. Bandırma Belediyesi olarak eğitime, kültüre, sanata destek vermeye devam edeceğiz. Yerli ve yabancı dünya çocuk klasiklerinden oluşan 2580 kitabı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim ediyoruz. Hediyemiz olan bu kitaplar, ortaokulların kütüphanelerinde sevgili çocuklarımızın onları keşfetmesini bekliyor” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds