Bandırma Stat İstiyor

"Taraftar desteği olmayan 3. ve 2. Lig takımlarına yapılan statları saymıyorum "

0

TFF 1. Lig’de mücadele eden RH Bandırmaspor’lu taraftarlar derneği tarafından ilçeye süper lig standartlarına uygun stat yapılması amacıyla imza kampanyası başlatıldı.  Bandırmaspor Kulübü Basın Sözcüsü Özel Aydın’ın da katıldığı toplantıda, Bandırma ve Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Anıl Başoğlu imza kampanyasının başlatıldığını duyurdu.

Toplantıda camia ve şehir olarak Süperlig hayali kurduklarını ifade eden Bandırmaspor ve Bandırma Taraftarlar Derneği Başkanı Anıl Başoğlu, bu hayali gerçeğe dönüştürmek adına “Bandırma Stat İstiyor” sloganıyla imza kampanyası başlattıklarını söyledi. Konuşmasında 27 yıldır kullanılan Bandırma 17 Eylül Stadyumunda mutlu olmadıklarını da söyleyen Başoğlu, “Bandırma 17 Eylül Stadyumu lokasyon, ışıklandırma, ulaşım, rüzgar, sosyal alan eksiklikleri, tribünlerin sahaya uzak olması gibi birçok sorun nedeniyle takımımızın, taraftarların ve şehrin ihtiyaçlarını hem fiziki hem sosyal açıdan karşılamaktan çok uzak.

57 yıllık mazisi olan, sadece Bandırma değil, Gönen, Manyas, Erdek, Susurluk, Karacabey ve Biga’daki sporseverlerin büyük desteğini arkasına alan şanlı Bandırmasporumuz ve Güney Marmara’nın incisi Bandırmamızın yeni bir stadyumu hak ettiğini düşünüyoruz” dedi.

Yazı İçi
“Taraftar desteği olmayan 3. ve 2. Lig takımlarına yapılan statları saymıyorum “

Açıklamalarında TFF 1.ligde mücadele eden birçok takımın yanı sıra 2. lig ve süper amatör küme takımlarına statların yapıldığına dikkati çeken Başoğlu, Süper Amatör Küme’de mücadele eden Tire Belediyespor’a bile 60 milyon liraya stat yapıldığını belirterek ilçeye stat yapılmasını istediklerini belirtti. Bu amaçla Bandırmaspor ve Bandırma Taraftarlar Derneği olarak, 20 Mart Pazar günü Tuzlaspor maçı öncesinde turnikeler önünde stant kurarak imza toplamaya başlayacaklarını söyledi.

İlk olarak sosyal medyada başlatılan imza kampanyasının ardından fiziki olarak da ilçe genelinde imza toplanacağını belirten Başoğlu, toplanan bu imzaların siyasi partiler ile Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na gönderileceğini söyledi. Başoğlu sözlerini “Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan ise bu sese kulak vermesini istiyoruz” diye tamamladı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds