Bandırma’da Balıkçılar Vira Bismillah Dedi

0

Balık sezonunun açılmasının ardından Bandırma Balıkhanesine ilk balık geldi. Sezon açılışı nedeniyle gerçekleştirilen törene Belediye Başkanı Tolga Tosun da katıldı. Başkan Tolga Tosun açılış öncesi yaptığı konuşmada: “Yaklaşık bir buçuk yıldan beri pandemi süreci, Akdeniz’de yangın, Karadeniz’de sel, İzmir’de deprem ve daha birçok felaketi art arda yaşadık. Bunların arasında bir de çevre ve doğa kirliliğinin yüksek seviyelerde olduğu Marmara’da, deniz sıcaklığının artması nedeniyle müsilaj oluşumu hepimizi tedirgin etti” dedi.

Yazı İçi

Başkan Tosun yaptığı konuşmada, geçen yıl yapılan sezon açılışında kısmen daha çok balık olduğunu belirterek; ” Geçen yıl açılışta balık boldu. Esnafımızı, halkımızı memnun etmişti. Bu yıl müsilaj nedeniyle maalesef çok daha az balık var. Diliyorum ki; önümüzdeki günlerde deniz sıcaklığının da düşmesiyle denizlerimizde bol bol balık olur da yüksek fiyatları nedeniyle et ve tavuk alamayan ihtiyaç sahipleri bu eksikliği balık ile giderebilirler. İnşallah sezon bol ve bereketli geçer. Kapalı Pazar Yerimizde balıkçı esnaflarımızın taleplerine uygun düzenlemeler de yapıyoruz. Sezonun hepimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Duaların ardından bu yıl çok daha az olan ilk balıklar mezatta satışa sunuldu.

Gerçekleştirilen sezon açılışına Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, önceki dönem Belediye Başkanı Sedat Pekel, Meclis Üyeleri; Ümit Durukan ve Mesut Özdemir, CHP İlçe Başkanı Selim Panç ve AKP İlçe Başkanı Mehmet Doğan katıldı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds