Bandırma’da 2016 yılında kendi işletmesini açarak kuyumculuk yapamaya başlayan B.Ö’nün (36) müşterilerden topladığı paralar ile kaçtığı iddia edildi.

Bandırma’da Kuyumcu Vurgunu İddiası.

Bandırma Kaşif Acar Caddesinde kuyumcu dükkanı işleten ve bir süredir müşteriler tarafından kendisine ulaşılamadığı iddia edilen B.Ö’nün müşterilerinden aldığı para karşılığında kendisine ait kartvizitlerin arkasına alacak miktarını yazdığı ve bu şekilde para topladığı iddia edildi. Müşterilerin bir süredir kendisine ulaşamaması ve telefonlarına cevap vermemesi sonrasında bazı alacaklıların Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Konu ile alakalı olarak Bandırma’da 11 kişinin B.Ö hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Alacaklarına karşılık elinde senet bulunan bir vatandaşın İcra takibi başlatmasının ardından icra memurları eşliğinde iş yeri açıldı. Açılan iş yeri vitrinindeki altın ve bileziklerin ise sahte olduğu belirlendi. B. Ö.’nün yakalanması için cumhuriyet başsavcılığı tarafından yakalama kararı verildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here