Bandırma’da LGS birincileri ödüllendirildi

0

Bandırma’da Liselere Giriş Sınavında (LGS) tam puan alan öğrenciler İlçe Milli eğitim Müdürü Mutlu Aslan tarafından ödüllendirildi.

Bandırma Bahçeşehir Koleji’nden Mert Kemal Küreci ve Kerem Yiğit Küçükkale LGS’de tüm soruları doğru cevaplandırarak 500 tam puan aldılar. Liselere giriş sınavında (LGS) dereceye giren öğrenciler Bandırma Bahçeşehir Koleji Müdürü Mebrike Balvar ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan tarafından makamında kabul edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan kabulde, Bandırma Eğitim Camiası olarak salgının gölgesinde gerçekleştirilen LGS-2020 sınav maratonundan sorunsuz ve başarılı olarak çıktıklarını söyledi. Aslan şunları aktardı:

Yazı İçi

“ Bu başarı bizleri ziyadesi ile sevin Bandırma ilçemizden tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alan Türkiye birincisi öğrencimiz çıktı. Bu başarı bizleri ziyadesi ile sevindirdi ve gururlandırdı. Bandırma Bahçeşehir Koleji öğrencileri Mert Kemal Küreci ve Kerem Yiğit Küçükkale’yi sizlerin huzurunda bir kez daha tebrik ediyorum. İnşallah iyi okullarda devam edecekleri eğitim hayatları nice başarılarla taçlansın”.

Ziyaret, İlçe Milli Eğitim Müdürü’nün öğrencileri başarı belgesi ve çeşitli hediyelerle ödüllendirmesi ile sona erdi.

HABER: Ahmet PESEN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds