Bandırmaspor 48 saatte iç transferde 12 futbolcusu ile anlaştı.

TFF.1.Ligi’nin yeni takımı Bandırmaspor 48 saatte iç transferde 12 futbolcusu ile anlaşarak, dış transfere odaklandı.

0

Bordo-Beyazlı takımın başkanı Göksel Karlahan şampiyon olan bir kadroyu bozmamak gerektiğini söyledi. Karlahan şunları aktardı: Uyum içersinde bir kadromuz vardı. Kadromuzun yüzde 80’ini muhafaza etmek düşüncesinde idik.

Yönetimimizin de topluca aldığı karar da bu yönde idi. Pandemiden önce teknik direktör, yönetim, transfer komitesi ile beraber aldığımız kararın arkasında durduk. Mali yönde anlaştığımız topçularla devam etme kararı aldık.İskeleti koruma mahiyetinde , Zülküf Özer, Erkan Taşkıran, İrfan Başaran, Berat Satılmış, Doğan Can Davas, Benhur Keser, Hüseyin Bak, Sinan Akaydın, Samet Katanalp, Fırat Arıkan, Feyyaz Belen, ve Selçuk Alibaz ile 48 saat içersinde ikişer yıllık anlaşma sağladık.”

Yazı İçi

Karlahan dış transferde de kaleci, sağbek, stoper, çok iyi bir orta saha, santrafor ve sağaçık olmak üzere 6-7 oyuncuyu kadroya alacağız derken alınacak futbolcuların yabancı da olsa Türkiye’de oynayan ,biline nokta transferler olmasına dikkat edeceğiz. Bu transferlerin kadroya direkt olarak girmesi gerekir diğer türlü hayal kurmuş oluruz” dedi.

HABER: Ahmet PESEN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds