Bandırmaspor As Başkanı Onur Göçmez “Hedefimiz Süperliğe Çıkmak”

“Hedefimiz ligde kalıcı olmak ve devamında altyapı ve tesisleşme ile 5 yıl içinde süper lige çıkmak”

0

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından şampiyon ilan edilen ve 2020-2021 futbol sezonunda TFF 1.Ligi’de mücadele edecek olan Bandırmaspor takımı As Başkanı Onur Göçmez, hedeflerinin ligde kalıcı olmak olduğunu söyledi.

Geçen sene son dakika golü ile kümede kalındığını, bir sezondan şimdi TFF1 e çıkılan bir sezon yaşadıklarını bildiren Göçmez , şunları aktardı: “. Tarifi imkansız bir mutluluk ve bir başarı öyküsü , hikayemizi mutlu sonla noktaladık. Bu başarının belgeselini yapacağız ve spor arşivlerine güzel bir eser bırakacağız. Bu başarı büyük Bandırmaspor taraftarına armağan olsun.

Onur Göçmez; “Kaptan Erkan Taşkıran, ile anlaşma sağladık”
Yazı İçi
“Yönetim, Teknik heyet, Futbolcular bir aile olduk başarının anahtarı aile”

Bandırma meydanında söz verdikleri gibi şampiyonluk kupasını kaldıracaklarını ifade eden Göçmez,  yeni sezon çalışmalarına da başladıklarını söyledi. Göçmez açıklamalarında; “Hedefimiz ligde kalıcı olmak ve devamında altyapı ve tesisleşme ile 5 yıl içinde süper lige çıkmak. Bu sene çok önemli kesinlikle ligde kalmalı ve iyi performans sergilemeliyiz. Tüm Bandırmayı bu hedef doğrultusunda birleşmeye davet ediyorum. Önümüzde şehir olarak büyük fırsat var” dedi.

Yeni sezon çalışmalarında ilk olarak Serdar Bozkurt ile anlaşma sağlandığını da ifade eden Asbaşkan Göçmez,  ” Hocamızın raporu doğrultusunda transfer komitemiz iç transfer çalışmalarına başladı. Kaptan Erkan Taşkıran, kaleci Zülküf Özer ve orta saha oyuncumuz İrfan Başaran ile anlaşma sağladık. İç transferi 2 hafta için de tamamlayacağımızı düşünüyorum. Her zaman söylediğimiz gibi mevcut takımın büyük kısmını korumak istiyoruz. Kanat, stoper, forvet ve orta sahaya takviye yapacağız. Ama kesinlikle mali disiplinden ve Bandırmaspor duruşundan taviz vermeyeceğiz” dedi.

HABER: Ahmet PESEN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds