Bandırmaspor, Özel Royal Hastanesiyle Yola Devam Ediyor

0

TFF 1. Lig ekiplerinden Bandırmaspor, Bandırma Özel Royal Hastanesiyle ikinci kez isim sponsorluğu sözleşmesi imzaladı. Hastanenin toplantı salonunda düzenlenen imza törenine, Bandırmaspor Kulübü Başkanı Onur Göçmez ve yönetim kurulu üyeleri, Bandırma Özel Royal Hastanesi Yönetim Kurulu Eş Başkanları Op. Dr. Ercan Sevinç ile Op. Dr. Gürsel Kurt katıldı.

Törende konuşan bordo-beyazlı kulübün başkanı Onur Göçmez, Bandırmaspor ismine layık olmak, firmanın ismine layık olmak önemli değerler. Burada güzel olan şu ,geçen seneki ilk sponsorluğumuzun rakamsal kısmını yüzde 85 oranında arttırdılar. Pandemi döneminde o kadar zorluklar yaşamalarına rağmen dedikleri şu oldu: Bandırmaspor bize çok büyük bir mutluluk yaşattı.Bu pandemide çok büyük moral verdi. Bizde bu göstermiş oldukları destekten dolayıda 3 çalışacaksan 5 çalışacağız onları bir dost bir aile olarak görüyoruz. Bandırmaspor’a hayırlı olsun ” diye konuştu.

Bandırma Özel Royal Hastanesi Yönetim Kurulu Eş Başkanları Op. Dr. Ercan Sevinç imza töreni öncesi yaptığı konuşmada şöyle konuştu: “Royal Hastanesi ailesi olarak bu yılda Bandırmaspor’un yanında olma kararını verdik, bizim için hiç zor bir karar olmadı. Çünkü biz Bandırmaspor’u Bandırmalıları çok seviyoruz. Başkanımızın olduğu yerde her zaman varız. Mutluyuz huzurluyuz. İnşallah hedeflerimize çok abartmadan ulaşmaya çalışırız” dedi.

Yazı İçi

Eş başkanlarından Op. Dr. Gürsel Kurt da Royal Hastanesi olarak Bandırmaspor’a isim sponsoru olmaktan gurur duyduklarını kaydetti.Sözleşmeyi imzalayan taraflar, pasta keserek anlaşmayı kutladılar.

Başkan Göçmez” Transfer rakkamları inanılmaz yüksek”

Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez gazetecilerin sorularını yanıtladı. Göçmez şunları aktardı:. “Yaptığımız transferleri beğenmeyenler var. Şu anda transferi durduruyoruz., niye durduruyoruz? Rakamlar inanılmaz yüksek ama belirli bir zaman içerisinde aşağıya düşeceğine inanıyoruz. Çok güzel temaslarımız var bu hafta önümüzdeki hafta temaslarımız sürüyor kimse telaş yapmasın. Bandırmaspor un parasını boş yere harcamamız gerekiyor. Bu seneki hedefimiz ligde kalmak istiyoruz. Açık ara ligde kalmak istiyoruz.Hedefimiz play-off diyoruz ,hedefimiz ilk 10 diyoruz. Çok güzel bir takım oluşturacağız. 3 milyon 4 milyon paralar verecek takım değiliz. Bazı takımların doyması gerekiyor.Doyunca gerçek piyasa ortaya çıkacak. Biz bekleyeceğiz. Biz kampta da transfer yapacağız.Gençleşen bir takım yapacağız. Takım içerisinde de 5 tane 6 tanede bu işi bilenler olacak.” dedi.

HABER: Ahmet PESEN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds