“BANDIRMASPOR FORMASIYLA HER TÜRLÜ BAŞARIYI YAŞAMAK İSTİYORUM”

0

Bandırmaspor’un Senegalli forveti Philippe Paulin Keny, “Sezon sonuna kadar en az 15 gol atmak istiyorum” dedi.

Bandırmaspor’un ele avuca sığmayan genç forveti Keny, attığı 4 gol ve 2 asistle, geride kalan 12 haftada takımın en skorer oyuncusu oldu. Senegalli forvet sezon sonuna kadar en az 15 gol atmayı hedeflediğini söyledi. Taraftarında sevgilisi olan Keny, “Taraftarımız oldukça ateşli. Onların ilgisi beni çok mutlu ediyor ve daha çok çalışmam için motivasyonumu sağlıyor. Maç sonunda tribünlere çağrılmaktan gurur duyuyorum. Her forvetin aklında elbette bir gol atma hedefi vardır. Ben de en az 15 gol atmak istiyorum” diye konuştu.

“BANDIRMASPOR FORMASIYLA HER TÜRLÜ BAŞARIYI YAŞAMAK İSTİYORUM”

Fransa 2. Ligi’nden Türkiye’ye gelerek kariyerinde yeni bir sayfa açtığını ifade eden Keny, “Bandırma’da mutluyum ve gayet iyi bir başlangıç yaptım. Daha önümüzde birçok maç var. Performansımı arttırmak, daha çok gol atıp, asist yapmak için çok çalışıyorum” şeklinde konuştu. Kariyer planlamasında öncelikli hedefinin Bandırmaspor formasıyla her türlü başarıyı yaşamak olduğuna dikkat çeken Keny, “Çıkabildiğim en yüksek noktaya çıkmak için ilk basamak takımıma ve büyük taraftarımıza layık bir mücadele sergilemek. Çok çalıştıkça başarıların devamının geleceğinin farkındayım” dedi.

“YOLUN SONUNDA BAŞARILI OLACAĞIZ”
Yazı İçi

Zirve mücadelesinde istikrarlı bir performans sergilediklerine değinen Keny, şampiyonluk için konuşmanın erken olsa da takım olarak buna inandıklarını belirtti. Senegalli forvet, “Çok iyi bir ekibiz. Her geçen maç birbirimizi daha iyi tanıyoruz, bu da performansımızın artmasına katkı sağlıyor. Sürece maç maç bakıyoruz. Yolun sonunda inşallah başarılı olacağız ve inandığımız şeyi herkese göstereceğiz” diyerek iddialı konuştu.

“ONUR BAŞKAN ÇOK TUTKULU”

Profesyonel kariyerinde oynadığı takımlar içindeki en tutkulu kulüp başkanının Onur Göçmez olduğunu vurgulayan Keny, “Konuşmalarıyla bizi motive ediyor. Tribündeki enerjisini sahanın içerisinde de hissediyoruz. Onur Başkan kesinlikle çok tutkulu ve takımın en üst seviyede olmasını istiyor. Bunun içinde hem o hem yönetim üstüne düşeni fazlasıyla yapıyor” sözleriyle başkana olan hayranlığını dile getirdi.

“İNŞALLAH SÜPER LİG’E ÇIKACAĞIZ”

Sezon sonuna kadar her maçı kazanmak için sahada her türlü mücadeleyi vereceklerinin sözünü veren Keny, “Taraftarımız bizi desteklemeye devam etsin. Pes etmeyeceğiz, sahada direneceğiz ve inşallah sezon sonunda Süper Lig’e çıkacağız”

Haber: Belit PEKTEZEL

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds