“Bandırmaspor maçlarını Bandırma’da oynar”

“STADI SÜPER LİG’E HAZIR HALE GETİRECEĞİZ”

0

TFF 1. Lig’de zirve iddiasını sürdüren bordo beyazlılarda, 17 Eylül Stadyumu’nun Süper Lig’e hazır hale getirilmesi için çalışmalar başladı. Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, “Süper Lig’e çıkarsak maçlarımızı Bandırma’da oynayacağız. Bu takım Bandırma taraftarının takımı” dedi.

Bandırmaspor’un Süper Lig’e çıkması durumunda maçlarını nerede oynayacağı tartışmalarına son noktayı Bandırmaspor Başkan Onur Göçmez koydu. Göçmez, “Stadımızın eksiklerini biliyoruz. Kimsenin endişesi olmasın Süper Lig’e çıkarsak maçlarımızı Bandırma’da oynayacağız” diye konuştu. Stadyumun zeminin çok iyi olduğunun altını çizen Göçmez, ışıklandırma konusunda eksiklerin giderilmesi için gerekli çalışmaları başlattıklarını söyledi. Bir proje üzerinde çalıştıklarını dile getiren Başkan Göçmez, “350 – 400 bin dolarlık bir maliyeti var projenin. Valimiz Hasan Şıldak bize daha önce destek olacağını söyledi. Projeyi valimizle paylaşıp, destek isteyeceğiz” dedi.

“STADI SÜPER LİG’E HAZIR HALE GETİRECEĞİZ”
Yazı İçi

Bandırma halkı ve taraftarının takımının başka bir şehirde maçlarını oynamasının söz konusu olmadığına değinen Başkan Göçmez, “Takımımız bir üst lige çıkarsa ne Bursa ne de Balıkesir’de maçlarını oynar. Şartları zorlayıp stadımızı hazır hale getireceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” sözleriyle taraftarın gönlüne su serpti. Bu sene oluşturulan takımın beklentileri yukarıya taşıdığına değinen Başkan Göçmez, kupa maçında Süper Lig takımı Yeni Malatyaspor’u elemelerinin bile doğal karşılandığını söyledi. Devre arasında eksik mevkilere takviye konusunu değerlendirdiklerini kaydeden Başkan Göçmez, “Kaleci, stoper ve oyunu iki yönlü oynayacak kanat oyuncusu bakıyoruz. Devre arasında takımdan ayrılmak isteyen oyuncuların durumuna göre transferi yeniden değerlendiririz. Ancak almayı düşündüğümüz oyuncular hem ekonomik olarak hem de takımımızdaki aile ortamına uyum sağlayacak oyuncular olmalı. Hiçbiri olmazsa elimizdeki mevcut kadroyla devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“TRANSFERDE BANDIRMA MERKEZLİ BİR SİSTEM KURACAĞIZ”

Takımda oluşturulan mali dengenin transferde ellerini rahatlattığına vurgu yapan Göçmez, “Takımımız üzerindeki olumsuz tüm önyargıları yıktık. Bandırmaspor bir futbolcuya talip olduğunda oyuncu parasını alacağını ve bir aile ortamına geleceğini biliyor. O yüzden görüştüğümüz her oyuncu gelmek istiyor. Futbol camiasında Bandırmaspor artık olumlu anılıyor” dedi. Transfer için Bandırma merkezli bir network yapısı üzerinde çalıştıklarını ifade eden Göçmez, “7/24 maç ve futbolcu izleyen bir sistem üzerinde çalışıyoruz. Hali hazırda futbolcu izleme, gözleme ve iletişim konusunda serbest zamanlı çalışan iki gencimiz var. Bu ekibi genişleterek yeni Kenyler bulmayı amaçlıyoruz” diye konuştu. Gelecek sezonun transfer çalışmalarına başladıklarının altını çizen Başkan Göçmez, kendi scout ekipleriyle bağımsız bir şekilde çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

“STADA RÜZGAR KESİCİ PANELLER YAPILMALI”

Bandırmaspor’un rüzgar ve ışıklandırmadan kaynaklı 9 puan kaybettiğine inandığını ifade eden Başkan Göçmez, “Deplasmanlarda kutu gibi sahalarda ve gece maçlarında çok daha iyi top oynuyoruz. Özellikle rüzgar hem rakipler hem bizim için büyük dezavantaj. Bakanlık düzeyinde yaptığımız görüşmelerde de rüzgar kesici paneller yapılması yönünde talebimizi ilettik. Ayrıca ışıklandırma konusunda eksiklikler giderilirse takımın motivasyonuna büyük katkı sağlayacağını” dile getirdi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds