BANDIRMASPOR MAĞLUP OLMAK İÇİN Mİ GELMİŞ

0

TFF 1.liginde Balıkesir’in iki takımın karşı karşıya geldiği  karşılaşmada, Rayos Serna’nın ters kafası sonrası bir anda şok geçirdik ama işte oluyor böyle bazı maçlarda şansızlıklar. Ancak bir tesellimiz vardı bu talihsiz gol henüz oyunun başında 6. dakikada gelmişti. Nitekim 9. Dakikada Doğancan’ın golüyle berliği yakaladık ama bu beraberlik Bandırmaspor’u canlandırmaya yetmedi.

Yediğimiz ikinci gole kadar isteksiz oynuyorduk ve sanki beraberliğe razı gibiydik. İkinci golü yiyince de canlandık ama geç kaldık. Bu arada arka arkaya bulduğumuz çok müsait gol pozisyonlarını değerlendiremiyor, adeta saç baş yoluyorduk ama 2 yıl gol kralı olan ve gol atsın diye aldığımız Pote bitime 10 dakika kala hala kenarda bekliyordu. Balıkesir 2. golü atınca 3 oyuncu değiştirirken biz bir oyuncu değiştirdik. Diğer 3 oyuncuyu değiştirmek da bitime 10 dakika kala aklımıza geldi.

Penaltıdan yediğimiz 2. gol de adeta bağıra bağıra geldi. Balıkesirli Muhammed’in süratine yetişemeyen Gökay 18 içinde rakibini eliyle itip düşürünce penaltı kaçınılmazdı. Gökay sanki acemi bir oyuncuydu ve 18 içinde adamı eliyle ittirip yere uzatması halinde penaltı olacağını bilmiyordu?…

Bandırmaspor önceki maçların aksine maçın büyük bölümünde isteksiz oyunuyla mağlubiyeti hak etti; Balıkesirspor’a da büyük sevinç yarattı.

Yazı İçi

Bandırmaspor kurulduğu 1965 yılında bu sahada oynadığı maçlarda ne zaferler elde etmişti…

Olan Play-off’a oldu ve…

Bu mağlubiyet hiç yakışmadı…

YAZAR: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds