BANDIRMASPOR’A GOL ATACAK OYUNCU LAZIM

0

Güzel bir maç izledik. Genelde her iki takım da golü düşününce Samsun’da. seyri güzel olan bir maç oynandı. Ve sonunda gördük ki, Bandırmaspor’a iyi bir santrafor lazım. Hantal olmayan, her pozisyonda şut atabilen yırtıcı bir satrafor… Mümkün olduğu kadar kendi çocuklarımızı tercih edelim. Maddi manevi çok faydası olur.

Ben kaleciyi kusurludur diyemeyeceğim. Bu golleri hemen her kaleci yer. 2 gollük şutu da önlediğini unutmayalım. Ve yenildik diye de takımı ağır bir şekilde eleştirmeyelim. Her takım yenmek için çıkar sahaya. Samsunspor öyle boş takım da değil. Son transferlerden sonra iyice güçlenmiş. Henüz oyunun ilk 10 dakikasında ayağa yapılan kaliteli paslaşmalarla takımımızı baskı altına alan bu takımla nasıl başa çıkacağız diyordum. Buna rağmen borda-beyazlılar ezilmeden ellerinden geldiği kadar mücadele ettiler.

Yazı İçi

İlk 10 dakikada zaten belli oldu. Burak’ın attığı gol bir usta golüydü ama Orhan da kalabalık arasından zor pozisyonda kafayla attığı beraberlik golü bir usta golüydü. Çok sık ayağı bulan toplarla baskı altına alınan takımımız yine iyi direndi. Bu arada ayağımıza gelen 2 fırsatı da değerlendiremedik. Skor1-1 iken 6 pas içinde 24. dakikada ayağına gelen topu çok müsait pozisyondaki Pote ıskaladı. Bir başka pozisyonda da sağ kanattan yakaladığı topla çok hızlı bir şekilde çaprazdan gelen Orhan 18 girdiği an pas verse gol şansı çoktu ama o şut atmayı tercih edince top yan ağlarda kaldı. Bu tip maçlarda yani özellikle rakibinin güçlü olduğu maçlarda seyrek olan gol pozisyonlarını değerlendirmek lâzım.

Güçlü takımların yer aldığı ligimizde; gönül elbet şampiyonluk ister ama bunun çok zor olduğu belli olduğuna göre hedef ligde kalmak olmalıdır.

YAZAR: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds