“Bandırmaspor’u yaşamak nefes almak gibi değerli”

0

Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Anıl Başoğlu, “Bandırmaspor’u yaşamak ve tribün coşkusunu hissetmek tutkunlarına nefes almak gibi değerlidir” dedi.

Sivas’ta öğrencilik yaptığı yıllarda bile bordo beyazlı takımın deplasman maçlarına giden Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Anıl Başoğlu, “Arma sevgisinin yanında mesafelerin hiçbir önemi yok” sözleriyle takıma olan aidiyetini dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen 3. Olağan Genel Kurul’da başkanlığa seçilen Başoğlu, “Tribünlerde omuz omuza olduğum abilerime, ablalarıma ve bizden küçük kardeşlerime bana olan güvenleri için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Son üç yılda çeşitli badireler atlatan, hüzünlerin üstesinden gelen Bandırmaspor’un önünün açık olduğuna inandığını belirten Başoğlu, taraftar olarak takımı asla yalnız bırakmayacaklarının altını çizdi.

“TARAFTARLIK TUTKU VE BAĞLILIK İSTER”
Yazı İçi

Takımın profesyonel olsa da taraftar olarak içlerindeki amatör ruhun asla ölmediğini anlatan Başoğlu, “Tribünde yaşımız ne olursa olsun bordo beyazlı renklere olan sevgimiz küçük bir çocuğun sevgisi kadar masum ve güçlü” dedi. Bir takım tutmanın kolay, taraftar olmanın ise çok zor olduğuna dikkat çeken Başoğlu, taraftarlığın tutku ve bağlılık istediğine değindi. Başoğlu, “Seyirci olarak maçı televizyonda, statta bacak bacak üstüne atarak keyifle izleyebilirsiniz. Taraftarsanız maçı yaşarsınız. Kaybettiğinizde diğer maç oynanana kadar zaman geçmek bilmez, bütün hafta keyifsiz geçer. Kazandığınızda enerjiniz artar. Her şey tozpembe görünür” şeklinde konuştu.

“TRİBÜNLERİ DOLDURALIM”

Başkan Onur Göçmez’in de amatör ruhla takıma başkanlık yapmasının taraftarla arasında çok güçlü bir bağ oluşturduğuna dikkat çeken Başoğlu, “Taraftarla bu kadar içi içe ve diyalog halinde bırakın Türkiye’yi dünyada çok az başkan vardır. Camia olarak bu bakımdan çok şanslıyız. Yönetim kurulu da her an bizim yanımızda ve desteklerini esirgemiyorlar. Genel kurula da katılarak bizlerin yanında oldular. Onlara da çok teşekkür ediyorum” dedi. Lider Ümraniyespor ile oynanacak karşılaşmanın önemine vurgu yapan Başoğlu, “Bizim güzel hayallerimiz var. Sadece Bandırma değil bölgenin heyecanının hissediyoruz. Erdek, Gönen, Susurluk, Karacabey, Biga, Manyas, Marmara Adası bütün ilçelerimizin ortak heyecanı olan Bandırmaspor’u yalnız bırakmayalım. Hedef Süper Lig diyorsak o zaman ilk hedef tribünler. Tribünlerde buluşup, hep beraber şampiyonluk şarkıları söyleyelim” diye konuştu.

Anıl Başoğlu başkanlığındaki Bandırmaspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Uğur Maral, Ömer Gözükara, Özgür Tunç, Seher Öztürk Türker Tekin, Samet Dönrtaş, Erol Duran ve Faruk Güldalı

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds