Bandırmaspor’un Şampiyonluğu Tescillendi

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu TFF 2. Lig Kırmızı Grup lideri Bandırmaspor’u şampiyon ilan etti.

0

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu bugün Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde bir toplantı gerçekleştirirken, Koronavirüs salgını nedeniyle oynatmamaya karar verdiği TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’in tescil formatını da belirledi.

Buna göre, TFF 2. Lig Beyaz Grup lideri Yılport Samsunspor, TFF 2. Lig Kırmızı Grup lideri Bandırmaspor şampiyon ilan edilerek TFF 1. Lig’e terfi etti. Bandırmaspor ligin bitimine 6 hafta kala 60 puanla en yakın rakibi Ankara Demirspor’un 3 puan önünde yer alıyordu.

Bandırma Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun, Bandırmaspor’un şampiyonluğu sonuna dek hak ettiğini belirtirken, “Büyük emeklerin ve özverilerin verildiği takımımıza, kentimize bu şampiyonluk çok yakıştı. Mücadelemize bir üst ligde devam edeceğiz”dedi.

Yazı İçi

Ayrıca Bandırmaspor’dan yapılan açıklamada takımın şampiyonluğunda büyük katkısı olan Teknik Direktör Serdar Bozkurt ile TFF 1. Lig’de de devam kararı çıktı. Yeniden yapılanma, kurumsallık ve devamlılık ilkesini en önemli hedefleri arasına koyan Yönetim Kurulumuz, 2020-2021 sezonu stratejisi ve uzun vadeli planları kapsamında Teknik Direktörümüz Sn. Serdar Bozkurt ve ekibi ile önümüzdeki yıllarda da çalışma kararı almış ve anlaşma sağlanmıştır.

Hocamız Serdar Bozkurt ve ekibi ile nice şampiyonluklara imza atacağımıza dair inancımızın tam olduğunu yineler, hocamıza ve ekibine önümüzdeki sezonda da başarılar dileriz.

HABER: Kağan BİNGÜL

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds