Bandırmaspor’un Şampiyonluğu Tescilleniyormu?

0

Türkiye Futbol Federasyonu ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği yönetimi arasında gerçekleştirilen toplantı sonrasında 2’nci ve 3’üncü liğ temsilcilerinin talepleri doğrultusunda müsabakaların oynanmamasına karar verildi.

TFF Resmi sitesinde de yer alan açıklamaya göre ikinci ve üçüncü liğ temsilcilerininm katılımı ile İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıda müsabakaların oynanmaması kararı alındı.

TFF’den yapılan açıklama ise şöyle;  “Riva’da bugün, TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, Başkan Vekili Mehmet Baykan, Yönetim ve İcra Kurulu üyesi Hamit Altıntop ile 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Volkan Can, yönetim kurulu üyeleri ve kulüp başkanlarının katılımı ile bir toplantı yapmıştır.

Yazı İçi

Toplantıda kulüpler, liglerin oynanmamasını talep ederken, nasıl tescil edileceğini TFF Yönetim Kurulu’na bırakmıştır. Kulüp temsilcileri ile karşılıklı mutabık kalındığı üzere, söz konusu talebi TFF Yönetim Kurulu değerlendirmiş olup, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, ayrıca Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’lerinin oynanmamasına karar vermiştir ” denildi.

TFF tarafından yapılan açıklamada liglerin tescil formatı ile ilgili kararını ise önümüzdeki günlerde açıklayacağı ifade edildi.

 2’nci liğ Kırmızı grupda mücadele eden Bandırmaspor oynadığı 28 karşılaşmada 17 galibiyet, 9 beraberlik, 2 mağlubiyet sonucunda topladığı 60 puan ile grubunda liderlik koltuğunda oturuyor. Bandırmaspor’un en yakın rakibi ise 57 puanı bulunan Ankara Demirspor bulunuyor.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds