Başkan Tosun Füze Kulübü Film Setini Ziyaret etti

0

Başrollerini Alina Boz, Deniz Can Aktaş, Erkan Kolçak Köstendil, Atay Yıldız, Aslı Bekiroğlu, Görkem Sevindik, Öykü Gürman, Tolga Canbeyli, Altan Erkekli ve Alican Yücesoy’un paylaştığı film için Bandırma’da dönemin iskele binası olan ve bugün Belediye Nikah Salonu olarak hizmet veren alanda set kuruldu.

Yazı İçi

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini yaptığı ‘Bandırma Füze Kulübü’nün Cumhuriyet Meydanında kurulan film setini ziyaret etti. Yönetmen Ömer Faruk Sorak ve oyuncularla bir araya gelen Başkan Av. Tolga Tosun; “Çekim sürecinin bir bölümünü filmin yönetmeniyle birlikte izledik. Bandırmalı gençlerin hikayesini konu alan, her izlenildiğinde Atamızın ‘İstikbal Göklerdedir’ sözünü bizlere hatırlatacak olan güzel bir başyapıt ortaya çıkacağına inanıyorum. Yönetmenimize, oyuncu arkadaşlarımıza, tüm ekibe ve gönüllülük esasıyla çekime gelen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi. Çekimleri Mudanya ve Bandırma’da gerçekleştirilen filmin Mart ayı içerisinde vizyona girmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds