Başkan Tosun, Hasan Yapakçı’yı Makamında Ziyaret Etti

AV. TOLGA TOSUN, ERDEK BELEDİYE BAŞKANI HASAN YAPAKCI

0
Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Erdek Belediye Meclisinin Başkan olarak seçtiği Hasan Yapakcı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten sonra açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun: “Erdek Meclisinin Başkan olarak seçmiş olduğu Hasan Yapakcı abimize Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bandırma Belediyesi olarak kardeş belediyemiz Erdeğin her zaman yanındayız. Bizden bir istekleri talepleri var mı hem onları görüşüp notlarımızı alalım hemde Bandırmamıza ve Erdeğimize en iyi hizmeti verebilmek adına neler yapabilirizi konuşmak için bir araya geldik” dedi.

Yazı İçi

Ziyarette Belediye Meclis Üyesi Canan Kırdar, CHP İlçe Başkanı Hale Tuna, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Geniş ve eski İlçe Başkanı Metin Uysal’de yer aldı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds