Başkandan çocuklara sürpriz

0

Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında çocuklara boyama kitabı dağıttı ve çeşitli etkinlikler yapıldı.

Susurluk Belediyesi ve Susurluk Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin katkılarıyla, çocukların yaşadıkları şehri boyayarak tanımaları için “Haydi Çocuklar Susurluk’u Renklendiriyoruz” isimli boyama kitapları hazırlandı. Susurluk’un simgelerini barındıran boyama kitapları renkli boyama kalemleri ile birlikte Susurluklu çocuklara hediye edildi. Hediyeleri eliyle sahiplerine teslim eden Başkan Güney, ”Umuyoruz ki çocuklarımız Susurluk’u bizlerden daha çok sevecek ve sahiplenecektir.” açıklamasında bulundu.

Yazı İçi
“ÇOCUKLARIMIZ DÜNYAYI DEĞİŞTİRECEKLER”

Özel olarak hazırlanan kitapların çocuklara tarihi, doğası ve kültürü ile yaşadıkları Susurluk şehrini tanıtmak ve sevdirmek, renk uyumu ve seçme yeteneği kazandırmak amacı ile hazırlandığı belirtildi. Çocukların ülkenin geleceği ve yarınların umudu olduğunu söyleyen Güney; “Bugün ellerinden tuttuğumuz çocuklarımızın yarın el ele verip dünyayı değiştireceklerini çok iyi biliyoruz. Susurluk’un geleceği olan çocuklarımıza Kent Konseyi Gençlik Meclisi ile birlikte hazırlamış olduğumuz Susurluk simgelerini barından boyama kitaplarından hediye ettik.” diye konuştu. Başkan Güney, birlikte boyama yaptığı çocuklarla bir süre vakit geçirerek sohbet etti.

“GELECEĞİN İZLERİ GELECEĞİN GENÇLERİ”

Susurluk Belediyesi ve Susurluk Kent Konseyi Gençlik Meclisi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Susurluk Atatürk Meydanı’nda “Geleceğin İzleri Geleceğin Gençleri” isimli bir etkinlik düzenledi. Susurluk’ta minikler Türkiye haritasını elleriyle rengârenk boyadı. Etkinliğe Susurluk Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Sarı katılım sağladı. Hazırlanan Türkiye haritasına renkli boyalarla ellerinin izini bırakan çocuklar etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. Susurluklu çocuklar renkli boyalar ve şarkılar eşliğinde Çocuk Bayramı’nın tadını çıkardı.

Haber: Nur Uysun

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds