“Bu bir bayrak yarışıdır”

0

DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanı Op. Dr. Halil Şen, eski başkan Dr. Ayşegül Özdemir’in basın açıklaması hakkında konuştu.

22 Şubat itibari ile DEVA Partisi Bandırma İlçe Başkanlığı görevinden alınan Ayşegül Özdemir’in yerine yeni atama yapılarak İlçe Başkanlığı’na Op. Dr. Halil Şen’in getirildi. Geçtiğimiz günlerde Ayşegül Özdemir uzun sessizliğinin ardından bu süreç ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirerek parti üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı. İl Başkan Yardımcılığı, İl Sağlık Politikaları eski Başkanı, Bandırma İlçe Koordinatörlüğü görevini de yürüten yeni İlçe Başkanı Op. Dr. Halil Şen, yapılan bu basın açıklaması hakkında şu şekilde konuştu.

Yazı İçi

“Basın açıklaması yapmak kendi kararıydı. İlçe Başkanlığı yapmak kolay değil. Sonuçta bu bir bayrak yarışıdır. Bugün ben varım, görev teslim zamanı geldiğinde başkası. İdeali budur. Asıl önemli olan ülkemiz ve şehrimize parti politikalarımız doğrultusunda en iyi hizmeti verebilmek. Ayşegül Hanım’a ve yönetim ekibine verdiği emeklerden kolayı teşekkür ederiz.”

“Bandırma’ya deva olmak için çok çalışıyoruz”

Başkan Şen, adaletin, özgürlüklerin, hukukun egemen olduğu tam bağımsız bir Türkiye hayali ile bu yola çıktıklarını belirterek “Yönetim kurulumuzu oluşturuyoruz. Zamanı geldiğinde duyurusunu yapacağız. Ardından kongremizi gerçekleştirip Bandırma’yı hak ettiği konuma getirmek için hizmet etmeye başlayacağız. Birlikte çok güzel işlere imza atacağız.” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds