BULVAR YENİLENDİ,  ÇEVRE YOLU HALA YERİNDE SAYIYOR

0

Bandırma Belediyesi tarafından yapımı bir süredir devam ettirilen Atatürk Bulvarı’nın biten 1’inci etabı çok şık biçimde hizmete açıldı.

Aşağı İstasyon TMO depoları ile Mehmetçik Caddesi ışıklı kavşak arası araç trafiğine açıldıktan sonra, ışıklı kavşaktan MİGROS istikametine doğru olan 500 metre sonraki ışıklı kavşak arasının yapımına da başlandı. Daha sonra da Özel Hastane istikameti de yapılarak yaklaşık 5 aydan beri süren Atatürk Bulvarı bitmiş olacak. Araç trafiğinin yaz sezonunun açılması nedeniyle artış gösterdiği bugünlerde feribot seferlerinin de arttığı dikkate alınırsa son etabın da hızla bitirilmesi gerekiyor.

Belediye eski başkanı merhum Dr. Halil Ünlü zamanında İDO tarafından yapılan bulvar ağır vasıta geçişleri önlenemediği için zaman içinde bozulmuştu. İstiklal Caddesi ve Fatih Caddesi’nden sonra Bandırma’nın en şık bulvarı olmaya namzet Atatürk Bulvarı özellikle orta refüjün başarılı bir şekilde ağaçlandırılmasıyla şık bir görünüm aldı. Trafik yön levhalarının da yeterli gözükmesine rağmen ağır vasıtalara yasak olan bulvar girişinde yasak ile ilgili bir uyarı levhasının da konulması gerekiyor.

Yazı İçi

HABERİN İÇİNDEN

Öte yandan çevre yolu inşaatının hala bitirilememesi nedeniyle zaman zaman kazalar meydana geliyor ve trafik sıkışıklığına neden oluyor. Yazımın bu yerinde İtfaiye önünde yeni bir trafik kazasının gerçekleştiği haberi gelmesi sonunda sürücüler büyük sıkıntı çektikleri bildirildi. Bitmesi halinde büyük rahatlık sağlanacak ama herhalde tahsisat sıkıntısı mı var nedir, bir türlü ilerleme sağlanamıyor.

HABER:  Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds