Çadır çifti voleybolcular yetiştirecek

0

Voleybolcu İbrahim ve Melike Nezihe Çadır çifti, Bandırma’da filelere damga vuracak voleybolcular yetiştirecek.

Profesyonel voleybolun iki önemli ismi İbrahim ve Melike Nezihe Çadır çifti çocukları spora yönlendirmek, sevdirmek ve çocuklara güzel bir eğitim vermek amacıyla Bandırma’da Voleybol Kulübü açtı. 22 yıldır çeşitli takımlarda profesyonel voleybol oynayan İbrahim Çadır, hayalinin voleybol okulu açmak olduğunu söyledi. Bir aydır çalışmalarına başlanan kulüpte 5-15 yaş arası öğrenciler yer alıyor. ‘Marmara Voleybol Kulübü’ çalışmaları cumartesi ve pazar günleri, Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi’nin spor salonunda gerçekleşiyor.

“EDA ERDEM VE EBRAR GİBİ SPORCULAR YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ”
Yazı İçi

Çocuklara üst seviye eğitim vermek için eşiyle bu yola çıktığını belirten Çadır, Bandırma’nın ismini birkaç yıl içinde tüm Türkiye’ye duyurmak istediğini, Ebrar Karakurt, Eda Erdem Dündar gibi oyuncular yetiştirmek istediğini söyledi. Voleybolun, Türkiye’deki durumu hakkında yorum yapan İbrahim Çadır; “Şu an Türkiye’de voleybol İtalya ile zirveyi paylaşıyor. Türkiye dünyaya meydan okuyabiliyor” dedi.

“BAŞARILARIMIZDAN DOLAYI BİZİ TERCİH EDİYORLAR”

26 yaşında ve 1.86 boyundaki Melike Nezihe Çadır’ da voleybolun Türkiye’de ki durumu hakkında da şunları söyledi;
“Türkiye voleybolda belli bir seviyenin üzerinde ve bu da yabancı oyuncuların bizi seçmesini sağlıyor. Bizim takımlarımızla oynamak istiyorlar. Hem olimpiyatlarda olsun hem de kulüpler bazında olsun tercih edilen bir ülkeyiz.” dedi.

Haber: Belit Pektezel

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds