Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Balıkesir’de Vatandaşlara hitap ediyor.

Balıkesir’de vatandaşlara konuşan Erdoğan, “Biz Balıkesir’e 25 katrilyon yatırım yaptık. 4 bin 466 öğrenci kapasiteli yüksek öğretim yurdu yaptık. Toplam 57 adet sağlık tesisi yaptık. TOKİ vasıtası ile 7 bin 336 konut yaptık. 16 yılda 316 kilometre bölünmüş yol yaptık. Biz dağları deldik yol yaptık. Sadece dağları delmedik. Bunun yanı sıra köprüler yaptık.

18 baraj 20 gölet yaptık son 16 yılda 592 bin dekar zirai arazinin sulanmasını sağladık. Yapımı devam eden 22 sulama tesisi ile 246 bin dekar araziyi sulamaya açıyoruz. Balıkesirli çiftçilerimizi yüzde 50 hibe ile destekliyoruz. Burada sadece Balıkesir’e yaptıklarımızı anlattım. Unutmayın yaparsa sadece  AK Parti yapar.

Biz icazeti de, iradeyi de başka yerde aramadık. Seçimler için çıkan adayları görüyorsunuz. Ana muhalefetin cumhurbaşkanı adayı başka adayı başka. Cumhurbaşkanı adayı oturuyor. Genel başkanı konuşuyor. Bir çıktın, iki çıktın, üç çıktın yenildin. Bu projeler kimin projesi. Kim idare edecek belli değil. Kaybedeceğini bildiği için ana muhalefetin başında bulan zat, davulu başkasının boynuna asıyor. Türkiye sizin partinizden daha mı kıymetli”

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here