CEZALARA RAĞMEN KURALLARA UYULMUYOR

0

Ölümcül corona virüs tehlikesinde uzak kalmak için maske, mesafe ve hijyen kurallarının yetkili makamlarla defalarca anons edilmesine, görsel ve yazılı basında sürekli yer almasına ve corona virüsten ölümlerin giderek artış göstermesine rağmen hala kurallar uyulmadığı görülüyor.

Bandırma’da Polisin dikkati sayesinde Pazar yeri girişlerinde karantinada olması gereken bazı vatandaşlar yakalanıyor, çay bahçeleri ve lokantalarda yüzde elli oturma imkânı sağlanmasına rağmen bu kurala da uyulmadığı yapılan sıkı denetimlerde kendini gösteriyor.

Yazı İçi

Havanın da güzel olmasından istifade eden vatandaşlar piknik yapmak için Ziraat Bahçesi’ne de geliyor. Ancak bazı vatandaşların maske ve mesafe kurallarına uymadığını gören polis Yunus ekibi bir masada en çok 2 kişiden fazla bulunan ve maskesi olmayan vatandaşlara ilgili maddeden ceza yazıyor.

YAZAR: Erdem ÖZCAN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds