CHP Bandırma İlçe Teşkilatından Meşale’li Cumhuriyet Kutlaması

0
CHP Bandırma ilçe teşkilatı tarafından gerçekleştirilen ve 150 gönüllü tarafından tutulan meşaleler ile Cumhuriyet Meydanında Türk Bayrağı motifi oluşturuldu.
Yazı İçi

CHP Bandırma ilçe teşkilatı tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97’nci yılı münasebeti ile ilgili olarak gerçekleştirilen organizasyonla alakalı olarak açıklama yapan ilçe Başkanı Selim Panç, Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma ilçe örgütü olarak Bandırmalı hemşehrilerimiz ile uzun yıllar gururla bahsedeceğimiz bir projeye imza attıklarını söyledi.

Cumhuriyet Meydanında, 150 gönüllü katılımcı ile meşaleler yakarak şanlı Türk Bayrağının kreografisini oluşturduklarını ifade eden Panç,  “Bandırma Halk’ının yoğun ilgisini çeken bu etkinliği Covid-19 Tedbirlerini ve sosyal mesafeye dikkat ederek yapabilmiş olmaktan çok mutluyuz. Türkiyede ilk kez yapılan bu projeyi aynı zamanda provasız şekilde gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Tüm katılımcılara da dikkatle ve özenle bize destek oldukları için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Yaşasın Cumhuriyet, Yaşasın Mustafa Kemal Atatürk diyorum” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds