CHP İlçe Yönetimi Zeytin Üreticilerini Ziyaret Etti

0

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü Edincik’te zeytin üreticilerini ve Marmara Birliği  Başkanı Mehmet Özçakır’ı  ziyaret etti. Zeytin üreticileri ile bahçede bir araya gelerek  üreticinin sorunlarını dinleyen  İlçe Başkanı Dr. Selim Panç bereketli ve bol kazançlı bir hasat dönemi  dileyerek “her zaman üreticinin yanındayız” dedi.

Yazı İçi

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Örgütü Edincik’te zeytin üreticilerini ve Marmara Birliği  Başkanı Mehmet Özçakır’ı  ziyaret etti. Zeytin üreticileri ile bahçede bir araya gelerek  üreticinin sorunlarını dinleyen  İlçe Başkanı Dr. Selim Panç bereketli ve bol kazançlı bir hasat dönemi  dileyerek “her zaman üreticinin yanındayız” dedi. Üreticiler zeytin hasatının bu yıl yeterli olmadığını, ilaç, gübre ve mazot gibi girdilerin  çok   yüksekliğinden şikayet ederek, “geçen yıl aldığımız ilaç fiyatları bu yıl 2 katı arttı. Ama malesef zeytin satış fiyatlarımız maliyeti karşılamamaktadır” diyerek zor durumda olduklarını belirtti. Panç da “Dünyanın her yerinde çiftçinin ve üreticinin desteklendiğini, ne yazık ki Türkiye’de çiftçi ve üretici aynı desteği görmemektedir” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds