Cumhuriyet Halk Partisinden OSB’ye ziyaret

0

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma ilçe yönetim Bandırma Organize Sanayi Bölgesini ve Yönetim kurulu başkanı Hüseyin Yakar’ı ziyaret etti.

Yazı İçi

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma ilçe yönetim Bandırma Organize Sanayi Bölgesini ve Yönetim kurulu başkanı Hüseyin Yakar’ı ziyaret etti. Görüşmede OSB’nin tarihçesini anlatan Yakar, Bandırma’nın ve Gönen’in değerli iş adamları ve Dönemin Bandırma Ticaret Odası Başkanı Osman Kocaman katkılarıyla kurulan bu bölgenin, zemin yapısının sanayi için çok uygun oldugunu, çevreci bir yaklaşım ile planlandığını, ulaşım da oldukça kolay olduğunu söyledi.

Misafirperverlikleri için teşekkür eden İlçe Başkanı Selim Panç, Bu bölgeyi gezip görünce anladık ki, çok iyi bir yerde düşünülmüş, çevreci, zemin yapısı tarım alanları için elverişsiz, planlaması oldukça iyi. OSB arazisi genişletilmek istenirse bu da oldukça mümkün görünür, Türkiye’de örnek bir sanayi alanının Bandırma’da olması aslında büyük bir fırsat, yatırımcıların bunu değerlendirmesi gerek, dedi.
Daha sonra ilçe yönetimi, Gespey firmasını ziyaret ederek, Genel Müdür, Hakan Gönenç’i ziyaret etti, saha gezisi yaptı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds