Eğitime destek verenlere plaket

0

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Vakfı, eğitime katkılarından dolayı Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez ve eğitim gönüllüsü Ahmet Ergün’e plaket verildi. Vakıf ayrıca bu yıl ilk kez 35 öğrenciye burs verecek.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Vakfı olağan toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda vakfa desteklerinden dolayı Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez ve eğitim gönüllüsü Ahmet Ergün’e Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Rektör Özdemir, destekçilerine çok teşekkür ederken vakıf olarak bu yıl ilk kez öğrencilere burs verileceğini dile getirdi.

“35 ÖĞRENCİYE 400 TL BURS VERİLECEK”
Yazı İçi

Bursa toplam 300 öğrencinin başvuruda bulunduğunu ve bu sayının önümüzdeki günlerde artacağına dikkat çeken Özdemir, bütçeleri doğrultusunda 35 öğrenciye 400 TL tutarında burs vereceğini, yılsonunda bu sayının artmasını hedeflediğini söyledi. Bu konuda hayırsever vatandaşlarımızdan destek beklediğini vurgulayan Özdemir, Vakıf hakkında şunları söyledi.

‘’Vakfımızın daha aktif, daha görünür ve üretken olması için çalışıyoruz. Toplantılarımızın sonucunda daha güzel çalışmalara imza atacağız. Zamanla Bandırma halkını da aramıza katarak üretimi arttıracağız. Kurumlarımız da bizi desteklerse çok güzel etkinlikler yapacağız.’’ dedi.

Toplantıda ayrıca Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Vakfı olağan genel kurulunun 2 Aralık 2021 Perşembe günü saat 14.00’de Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’nda gerçekleştirilmesi kararlaştırıldı.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds