Esnafa yeni bir nefes

0

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Erdek’te seçime hazırlanıyor.

Cenk Altındağ, önümüzdeki dönem yapılacak olan Erdek Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerine aday olacağını açıkladı. Altındağ Yapı Malzemeleri olarak 1974 yılından bu yana hizmet verdiklerinden söz eden Erdekli Altındağ, arkadaşlarının ve sevenlerinin Altındağ’ı başkanlık için uygun görmesiyle bu yola çıktığı belirtti.

 

Yazı İçi

Mevcut yönetimde yapılması gereken çeşitli nedenlerden dolayı yapılamayan çalışmaların olduğundan bahseden Altındağ,’’ Esnaf için çok ciddi çalışmalarımız var. Erdek esnafının sıkıntı çekmesini istemediğimiz için aday olduk. Yönetimimiz ile birlikte kapı kapı dolaşıp esnafın ne istediğini ve ne durumda olduklarını öğreniyoruz. Bize tavırlarını da ele alarak bu görevi layıkıyla yapmak için adaylığa baş koyduk.’’ dedi.

 

‘’Projelerimiz ile Erdek’in ihtiyaçlarını karşılayacağız’’

Halkın talebi üzerine yönetimini genç ve dinamik bir ekipten oluşturan 42 yaşındaki Altındağ, çalışmalarından da kısaca şu şekilde söz etti. ‘’Erdek’in sevilen ve tanınan kişileri ile yola çıkıyoruz. Benim gibi onların da bu oda için çalışacaklarına ve mücadele edeceklerine karşı inancım tam. Seçildiğimiz taktirde fuar çalışmalarına özen göstereceğiz. BESOB Otel’i Erdek halkına açmak istiyoruz. Erdek’te esnafların böyle çalışmalara çok ihtiyacı var.’’ şeklinde konuştu.

 

 

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds