Feci Kazada 4 kişi Yaşamını Yitirdi

0

Bandırma ilçesinde kamyon, otomobil ve ambulansın karıştığı kazada 4 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Feci kazada ambulans ve kamyon sürücüsü ile ambulansta bulunan hasta ve yakını yaşamını yitirdi.

Alınan ilk bilgilere göre, sürücüsü Mesut Ece idaresindeki 10 SJ 275 plakalı kamyon, Bandırma- Çanakkale kara yolu Edincik mezbahası mevkisinde, 10 E 3152 otomobile arkadan çarparak karşı şeride geçip 10 DDA 26 plakalı ambulansla çarpıştı. Çevredeki vatandaşların bilgi vermesi üzerine kaza yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

Yazı İçi

Kazada, ambulans şoförü Tezcan Tekin ve kamyon sürücüsü Mesut Ece ile ambulansta bulunan hasta Hicabiye Ceylan ve refakatçisi olan yakını Ayşegül Işıkhan yaşamını yitirdi. Ambulanstaki iki sağlık çalışanı Yasin Anat ile Süleyman Arif Öztürk ise yaralandı.

Yaralılar, Bandırma Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yaşamını yitirenlerin cenazeleri ise Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna gönderildi. Devrilen kamyonun kasasında yüklü bazı koyunlar da telef oldu.  Otomobil sürücüsü Özkan Özgüneş de gözaltına alındı.

Balıkesir İl Sağlık Müdürü Serkan Kadir Keskin, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran, Gönen Devlet Hastanesi Başhekimi Ersin Atıcı, Bandırma Devlet Hastanesine gelerek yetkililerden bilgi aldı.  Kazayı duyan çok sayıda sağlık personelleri de hastaneye geldi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds