Fehmi Erdem yeniden başkan

0

Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği seçimleri gerçekleşti. Fehmi Erdem güven tazeleyerek 3. dönem BESOB Başkanı seçildi.

5 oda ve 41 bin 300 üyeye hizmet veren Balıkesir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nin Genel Kurulu’nda 2 liste yarıştı. 557 üyenin oy kullandığı seçimi Turgay Kapan’a karşı 429 oyla 3. defa başkan seçilen Fehmi Erdem kazandı. 8 Mayıs Pazar Günü Tuna Plaza’da gerçekleşen olağan genel kurulda Susurluk Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Aydın Sait, Birlik Denetim Kurulu üyeliğine seçildi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da seçimi yerinde takip etti.

Yazı İçi
“GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATARAK HİZMET VERECEĞİZ”

Gerçekleşen kurulun ardından BESOB Başkanlığı görevini sürdürecek olan Fehmi Erdem; “Esnaf odalarında yapılan seçimlerin mağlubu yoktur, bu bir hizmet yarışıdır. Rekabet olarak, ki hizmette kalite standardı yükselsin, ben ve arkadaşlarım bu seçimde karşımıza rakip liste çıkartan arkadaşımız Turgay Kapan ve onun listesinde yer alan tüm arkadaşlarımız ile gönül bağımız var. Bu medeni cesaretlerinden dolayı kendilerini kutluyorum. Bugün yapılan seçim ile yeni bir dönem başlıyor. Esnafın derdi, ekmek ve geçim derdi. Bundan böyle tüm oda başkan ve yöneticileri yanı sıra, odalara üye olan Balıkesir ilimizin 20 ilçesinde esnaf ve sanatkârlık mesleği yapan arkadaşlarımızın gönül desteğini alarak, beklentilerine çözüm olma noktasında gecemizi gündüzümüze katarak hizmet vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” açıklamasında bulundu.

Haber: Nur Uysun

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds