Ganalı milli futbolcu Mahatma Osumanu Otoo Bandırmaspor’da

0

TFF.1.Lig’inin yeni takımlarından Bandırmaspor ikinci yabancı oyuncu tercihini Balıkesirspor’dan Ganalı Mahatma Osumanu Otoo ‘yu alarak yaptı.

Bandırmaspor transfer komitesi başkanı ve aynı zamanda Bordo-Beyazlı takımın As Başkanı Onur Göçmez 15 gündür bu transfer için çalışma yaptıklarını ve sonunda 28 yaşındaki futbolcu ile 1+1 opsiyonlu olarak anlaştıklarını söyledi.

Yazı İçi

Göçmez Otoo’nun çok yönlü bir futbolcu olduğunu sağ açık ve santrafor mevkilerinde oynadığını Bandırmaspor’a katkı sağlayacağını belirterek; “Hedefimiz üçüncü yabancı da . Ayrıca orta saha ve stoper mevkilerinde oynayan iki futbolcu ile ilgileniyoruz. Galatasaray’dan satın alma obsiyonlu olarak kiralanacak olan iki fubolcu ile bayramdan sonra el sıkışacağız” ifadelerini kullandı.

HABER : Ahmet PESEN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds