GAZİ ATATÜRK’ÜN İSLAM DİNİ’NE KARŞI BÜYÜK BİR HASSASİYETİ VARDI;

ONUN KURDUĞU CUMHURİYET, BU DİNİN TEMİNATIDIR…

0
Gazi Atatürk’ün Cumhuriyeti Dinimizi Teminat Altına Almıştır! Osmanlı Devleti’ni Ehl-i Beyt mayası ile YÖRÜKLER kurmuştur. Mayası çok sağlam olan Osmanlı, Ehl-i Beyt nefesi ile yedi düvele hükmetmiş, her yere hakkı ve adaleti götürmüştür!

Osmanlı hak yolda ilerlediği müddetçe devamlı büyümüştür. Ne zamanki hak ekseninden çıkmış, sonunu hazırlamıştır. Osmanlı’yı kurarken Ehl-i Beyt nefesi ile hareket eden OSMAN ve ORHAN Bey’in HANIMLARI TÜRK’TÜR!

Hak ekseninden çıkan Osmanlı padişahları evlilik tercihlerini de Türk ve Müslüman kadınlarından yana kullanmamışlardır. OSMAN ve ORHAN Bey dışındaki bütün padişahların hanımı YABANCIDIR!

Osmanlı’nın ana yıkılış sebebi Ehl-i Beyt zihniyetini terk etmesidir. Ardından tren misali onun getirdiği büyük hatalardır. Yedi düvele hükmeden Türkler bitti denilirken, bir YÖRÜK BEKTAŞÎ DELİKANLISI GAZİ ATATÜRK meydana çıkmıştır!

Yine Ehl-i Beyt nefesini arkasına alan Atatürk işgalci yabancı güçleri def ederek, TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’Nİ kurmuştur. İngiliz ve içimizdeki hain işbirlikçilerini, tarihin derinliklerine gömmüştür. O gün, o güçle Gazi Atatürk isteseydi, “BEN PADİŞAHIM” der ve Osmanlı Padişahları gibi “HERKES BENİM KULUM” diyebilirdi. Buna da kimsede itiraz edemezdi. Ama Gazi Atatürk bu yönetim şeklini tercih etmeyip, dünyada hiçbir ülkede olmayan bir tarzda CUMHURİYETİ, TÜRK MİLLETİNE hediye etmiştir!

Osmanlı’da kula kulluk hâkimken, Gazi Atatürk’ün dini hassasiyetinden dolayı, Cumhuriyetle, Müslüman Türk milletine, Allah’ın emrettiği, Peygamberimiz Hazreti Muhammed (s.a.v.) Efendimiz aracılığı ile tebliğ ettirdiği kulluğu hatırlatmıştır!

Padişah, halkına “KULUM” derken, Gazi Atatürk; “BEN VE SİZLER ALLAH’IN KULUSUNUZ, SADECE ALLAH’A KULLUK EDİN“ demiştir!

Şimdi iyice düşünelim hangisi doğru?

Bu bahsedilen, Gazi Atatürk nasıl dinsiz oluyor!

Gazi Atatürk dindardır. Kimsenin oyununa gelmeyelim. Kim Gazi Atatürk hakkında kötü konuşuyorsa bilin ki, onlar İNGİLİZ veya YUNAN AJANIDIR!

Cumhuriyet’in kazanımları saymakla bitmez. Yeter ki doğru algılayıp, doğru yaşayalım.

Türk milletini hak-hukuk sahibi yapan CUMHURİYET’TİR!

Türk milleti Cumhuriyet’le beraber insan olduğunun farkına varmıştır. Kadınlara insan olduğunu, insanlık hakkını, ikinci sınıf bir vatandaşlıktan vatandaş olma hakkını Cumhuriyet vermiştir!

Gazi Atatürk, Elmalılı Hamdi Yazır’a cebinden 50 bin lira harcayarak Kur’ân-ı Kerîm-i Türkçe’ye çevirttirmiştir. Türk halkı da âyetlerde Allah ne emrediyor, neyi emretmiyor, neyi yasaklıyor öğrenmiştir. Bu olay, dini, şahsi menfaatleri için kullanan din tüccarlarının işine gelmeyince çok rahatsız olmuşlardır!

Gazi Atatürk hakkında olmadık fitneler uydurmuşlardır. Buradan hareketle ne DİN TÜCCARLARINA, ne de GAZİ ATATÜRK TÜCCARLARINA PRİM VERMEMEMİZ gerektiğinin birkez daha halkımız olarak altını çizelim!

Gazi Atatürk’ten sonra günümüze kadar gelişen olaylarda SOLUN cahilleri Gazi Atatürk tüccarlığı, SAĞIN cahilleri de DİN TÜCCARLIĞINA SOYUNMUŞLARDIR!

Bu millet hakkın yolu Ehl-i Beyt inançında tek bir bilek tek bir yürek yapılmış olsaydı;

Yazı İçi

GAZİ ATATÜRK, İLKELERİ ÖNCÜLÜĞÜNDE NEYİN NASIL YAPILMASI GEREKTİĞİ NASIL UYGULANMASI GEREKTİĞİ DAHA NET VE AÇIK BİR ŞEKİLDE ANLAŞILIRDI!

Gazi Atatürk hayatta iken kıt imkânlarla ülkemize devasa bir mesafe aldırmıştır.

Gazi Atatürk’ün Türkiye CUMHURİYETİ Devleti dünyanın zirvesine olacak, halkı da huzur ve refah içinde yaşayacaktır.

Gazi Atatürk Cumhuriyeti ilan edip;

KELİME-İ ŞEHADET GETİRMEYİN Mİ,

NAMAZ KILMAYIN MI,

ORUÇ TUTMAYIN MI,

HACCA GİTMEYİN Mİ,

ZEKÂT VERMEYİN Mİ, dedi!

CAMİLERİ Mİ KAPATTI,

İBADETİ Mİ ENGELLEDİ,

MECLİSİ DUASIZ MI AÇTI,

DİYANETİ KİM AÇTI!

BAŞÖRTÜLÜ VE BAŞÖRTÜSÜZ DİYE ÜLKEYİ İKİYE Mİ AYIRDI!

Gazi Atatürk din kisvesine bürünmüş, aynı bugünkü FETÖ görünümlü VATAN HAİNLERİNE HİÇ GEÇİT VERMEDİ!

Gazi Atatürk dindar, onun kurduğu Cumhuriyet dinin teminatıdır!..

YAZAR: Orhan ORGARUN

 

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds