Halil Özümüt; “Türkiye Genelinde Yedinci Olduk”

0

Covid-19 salgını boyunca Bandırma Belediyesi ve Kızılay’ın gerçekleştirilen yardımlarda işbirliği ve uyumlu çalışmasından dolayı Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’a teşekkür eden Kızılay Derneği Bandırma Şube Başkanı Halil Özümüt,  yaptıkları çalışmalar ile Türkiye genelinde 218 şube içerisinden 7. olduklarını söyledi.

Yazı İçi

Kızılay Başkanı Halil Özümit ayrıca Kurban Bayramı içinde Kızılay’ın gerçekleştirdiği “Hilal Olsun Türkiye” kampanyası hakkında Başkan Av. Tolga Tosun’a bilgi vererek destek istedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Av. Tolga Tosun: “Türkiye genelinde 218 şube içinden Bandırma Kızılay şubemizin 7. olması bizleri gururlandırdı. Bandırma Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde her zaman Kızılayımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Pandemi sürecinde Kızılay Bandırma Şubemiz, Bandırma Kaymakamlığımız, Ticaret Odası ve Ticaret Borsamız, Belediyemiz ve birçok kurum ve hayırsever iş adamlarının desteği ile çok güzel çalışmalara imza atarak kentimizde yardıma ihtiyaç duyan herkesin kapısını çalmaya çalıştık.

Yardımlarımızı bir elin verdiğini diğer el görmesin hassasiyeti ile yürüttük. Önümüzde toplumumuz için çok önemli olan dayanışma ve paylaşma duygularını zirveye çıkaran mübarek Kurban Bayramımız var. Kurban ibadeti toplumsal yardımlaşmayı sağlaması bakımından çok önemlidir. Bu yıl Kızılay’a bağışta bulunarak kurban ibadetimi yerine getirmekten memnuniyet duyacağım. Kızılay Bandırma Şubesine yapacağımız bağışlardan elde edilecek kurban kavurma konserveleri yine ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtılacak. Kızılay Bandırma Şube Başkanı Halil Özümit ve ekibine iyiliğe aracı olduğu için teşekkür ederim” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds