Hem Denetim Yaptılar, Hemde Sokak Hayvanlarını Doyurdular

0

Ülkenin büyük bir bölümünü etkisi altına alan yoğun kar yağışı sonrasında sokaklarda yaşamlarını sürdürmeye çalışan sokak hayvanlarına bir destekte Susurluk İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinden geldi.

Yazı İçi

Dün geceden itibaren bölgede etkisini arttıran kar yağışı nedeniyle yemek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının imdadına polis ve mahalle bekçileri yetişti.  Trafik ekipleri Susurluk ilçesinde kar yağışı nedeniyle bir yandan araçlarda kar lastiği ve lastik tırnak kontrolü yaptı. Devriye ekipleri ise bagajlarına aldıkları kuru mamaları polis memurları ve mahalle bekçileri ile ilçede bulunan sokak hayvanlarına ulaştırarak karınlarını duyurmalarını sağladı. Ekipler tarafından gerçekleştirilen kuru mama dağıtımı vatandaşlar tarafından takdir toplarken bazı çocuklar ise polis ve bekçiler ile birlikte sokak hayvanlarına kuru mama verdiler.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds