“Hem sahada hem tribünde büyük oynayalım”

0

Royal Hastanesi Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez taraftara seslenerek, “Hedef büyük ise o zaman hem sahada hem tribünde büyük oynayalım.” dedi.

BB Erzurumspor galibiyeti bordo beyazlı camiadaki kara bulutları dağıttı. Milli takım arasına moralli giren RH Bandırmaspor gözünü yeniden zirveye dikti. RH Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, taraftarın tribünde açtığı Bandırma il haritasına atıfta bulunarak bütün bölgeyi mücadeleye davet etti. Başkan Göçmez, Erzurumspor galibiyeti sonrası sosyal medya hesabından yaptığı çarpıcı açıklamada, “İş döndü, Bandırma, Biga, Erdek, Karacabey, Susurluk, Manyas, Avşa, Marmara, Gönen var mısın mücadeleye, daha çok savaşmaya. Bu takım sizin. Şimdi daha çok çalışacağız daha çok savaşacağız” görüşlerine yer verdi.

“ERZURUM GALİBİYETİNE İHTİYACIMIZ VARDI”
Yazı İçi

Erzurumspor maçının hem mental hem de telafisi olmaması açısından sezonun en önemli maçlarından biri olduğuna dikkat çeken Başkan Göçmez, alınan galibiyetin bu yüzden çok önemli olduğunu vurguladı. Denizli maçı travmasının atlatılması anlamında böyle bir galibiyete sadece takımın değil camianın da ihtiyacı olduğunu kaydeden Başkan Göçmez, “Erzurumspor galibiyeti bir çok hikaye barındırıyor. Son haftalarda büyük şanssızlıklar sonucu hiç hak edilmeyen puan kayıpları yaşadık. Bu tarz geri dönüşlere inanırım. Keny’nin son dakika da attığı golle şansımızın döndüğüne inanıyorum. Denizli maçını unutmamız için böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı” dedi.

“TRANSFERDE HEDEF KANAT FORVET”

Döviz kuru artışının maliyetlerini çok etkilediğinin önemle altını çizen Göçmez, yabancı futbolcuların bütçesinde yüzde 60’lık bir artış olduğuna değindi. Bu durumun transfer stratejilerini de etkilediğini ifade eden Başkan Göçmez, transferde farklı bölgeleri de oynayabilen oyuncular üzerine yoğunlaştıklarına dikkat çekti. Yeni transferler Beykan Şimşek ve Cüneyt Köz’ün farklı bölgelerde oynayabilen tecrübeli oyuncular olduğuna değinerek, taraftarın transfer beklentilerini “Bütçemize uygun olur ve verim alacağımıza inanırsak forveti destekleyecek kanat-forvet tarzı oyuncu bakıyoruz.” diyerek yanıtladı.

“TARAFTAR REKORUNU KIRMAK İSTİYORUZ”

Takımın tek sahibinin taraftar olduğunu vurgulayan Başkan Göçmez, “Taraftara soruyorum. Hedef ne? Hedef büyük ise o zaman hem tribünde hem sahada büyük oynayalım” sözleriyle seslendi. Milli maç arasının ardından lider Ümraniyespor ile karşılaşacaklarını kaydeden Göçmez, “Bu 6 puanlık bir maç. Taraftarımızın iticini yanımızda görmek ve taraftar rekorunu kırmak istiyoruz” dedi.

 

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds