Hep birlikte güçlüyüz

0

AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Melih Bağırgan, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok’un AK Parti’ye katılması hakkında konuştu. Bağırgan, “Ülkenin bekasını tehdit eden durumlara karşı birlikte mücadele edeceğiz.” dedi.

İlk olarak MHP’de siyasete başlayan İsmail Ok, sonrasında İyi Parti’ye geçerek Balıkesir’ de Millet İttifakı’nın Büyükşehir Belediye Başkan adayı seçilmişti. Belediye seçimlerini kaybettikten sonra 2020’de İYİ Parti’den istifa eden Ok, Bağımsız Milletvekili olarak AK Parti’ye geçti. AK Parti Susurluk İlçe Başkanı Melih Bağırgan AK Parti ailesine katılan İsmail Ok hakkında düşüncelerini ifade etti.

Yazı İçi
“MİLLET İTTİFAKI’NIN BİR AYAĞI HDP’DİR.”

Bağırgan, İsmail Ok’un “Sayın İmamoğlu seçimden hemen sonra sanki yapacak hiçbir işi kalmamış gibi hemen HDP’li belediyeleri ve yine ilk yurt dışı gezisinde de PKK’lı Ahmet Kaya’nın mezarını ziyaret etmiştir.” sözlerine ilaveten Millet İttifakı’nın HDP ile yollarını ayırmadığını sürece ülkenin en önemli sorununun beka olacağını vurguladı. Bağırgan “Millet İttifakı’nın bir ayağı HDP’dir. Irak, Suriye, Libya gibi bize karşı olan ülkeler, Cumhurbaşkanımız liderliği sayesinde bize tehdit dahi olamıyorlar. Sayın Ok, Azerbaycan topraklarının bağımsızlığına kavuşmasında Cumhurbaşkanımızın üstlendiği büyük rolü görmüş ve ülkenin bekasını tehdit eden durumlara bizimle birlikte karşı çıkmak için AK Parti ailesine katılmıştır. Allah utandırmasın. Hayırlara vesile olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Haber: Belit Pektezel

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds