İyi Parti iktidar olma yolunda

0

İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir; “Seçimlere hazırız”.

İYİ Parti Erdek İlçe Başkanı Arif Demir, Erdek’te yaptıkları çalışmalar ile üye sayılarının giderek artması hakkında konuştu. Son 6 ayda 93 yeni üye kaydı yaptığını belirten Demir, ‘’Toplam üye sayımız 421’e ulaştı. Yılsonuna kadar bu sayıyı 500’e çıkarmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki 2021 yılında ise hedefimiz 1500 üyeye ulaşmaktır” dedi.

Yazı İçi

Yapılan anketler sonucu İyi Parti’nin oylarının artarak %25 dolaylarında olduğunu belirten Demir, Kararsızlar dağıtılınca bu oranın daha da yükseleceğine inanıyorum. Vatandaşlarımızın, partimize desteği her geçen gün artıyor.” diye konuştu.

‘’Şu anda ekonomik kriz var‘’

Son dönemde yaşanan kurdaki hareketliliğin ve yüksek enflasyonun vatandaşı etkilediğinin altını çizen Demir, bu durumu ‘’Yüksek kur her zaman ülkemize zarar getiriyor. İnsanların alım gücü çok düştü. Geçen yıla orana bu yıl yaşam kalitemizde azaldı. Vatandaşlarımızı bu durum kötü etkilediği için artık değişime gidilmesi gerekiyor Biz seçimlere hazırız.’’ diye ifade etti.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds