İYİ Parti’den Susurluk’ta İftar

0

İYİ Parti Susurluk İlçe Teşkilatı, partililer için iftar yemeği düzenledi.

İYİ Parti Balıkesir temsilcilerinin katıldığı iftar yemeği Susurluk Ayran Evi’nde gerçekleşti. İYİ Parti Susurluk İlçe Başkanı İsmail Çakır’ın ev sahipliğini yaptığı iftara İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural, İYİ Parti Balıkesir İl Divanı, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri katılım sağladı. İYİ Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural “Başta İlçe Başkanımıza, İlçe Yönetimimize, Meclis Üyelerimize ve İlçe Gençlik Kollarımıza bu kıymetli davet buluşma için çok teşekkür ediyoruz, emeklerine sağlık. Ramazan Ayı’nın birleştirici gücüyle hepimiz güçlenmiş beraberliğimiz ile çalışmaya ve başarmaya hazırız.” açıklamasında bulundu.

Yazı İçi
İYİ PARTİLİLER SUSURLUK’TA TOPLANDI

İftar organizasyonuna katılan herkesi karşılayan İlçe Başkanı Çakır; “İftar yemeğimize katılan İl Başkanımız Sayın Özlem Ural hanımefendi ve İl Yönetim Kurulu üyelerimize, İYİ Parti Susurluk İlçe Yönetimimize, Belediye Meclis ve Kurucular Kurulu Üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.” dedi. İl Başkanı Özlem Ural, konuşmasında organizasyon için İYİ Parti Susurluk İlçe Teşkilatı’na teşekkür etti. Susurluk Belediye Başkanı Güney, katılımcıları karşıladıktan sonra başka bir iftar programına katılmak üzere programdan ayrıldı. İYİ Parti Susurluk Teşkilatı’nın kuruluşundan bugüne içerisinde olan kurucular ve yönetim kurullarında görev yapan İYİ Partililer de oruçlarını aynı sofrada açtı.

Haber: Nur Uysun

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds