İzmir’de 6.6 Büyüklüğünde Deprem

0

İzmir’de saat  14: 51’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem Balıkesir’de de hissedildi.

İzmir Seferihisar açıklarında ege denizinde meydana gelen ve 6.6 büyüklüğünde olduğu açıklanan deprem sonrasında İzmir de bir çok binanın yıkıldığı öğrenildi. İzmir’de yıkılan bir binadan ise bir kadın vatandaşlar tarafından kurtarıldı.

Yazı İçi

Deprem sonrasında AFAD tarafından yapılan uyarıda ise vatandaşlar tarafından internet tabanlı haberleşme ve sms sistemlerinin kullanılmasını istedi. AFAD tarafından yapılan uyarılarda deprem sonrasında hasar oluştuğu belirlenen binalara vatandaşların girmemeleri yönünde de uyarılarda bulunuldu.

Depremin ardından 3.7 ve 4.2 şiddetinde bir çok artçı deprem meydana geldi. Deprem Balıkesir’in ege denizi’ne kıyısı bulunan Edremit, Burhaniye, Ayvalık ve Gömeç ilçelerinde de hissedildi.

 

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds