Kadınları El Emeği Festivale Dönüştü

0

Bandırma’da bu yıl ilk kez Kent Konseyi ve Bandırma Belediyesi işbirliği ile düzenlenen1’inci El Emeği Festivali’nin açılışı Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirildi.

İlçedeki kadınlar tarafından evlerinde ürettikleri ürünlerin sergilendiği festivalin açılış töreninde konuşan Belediye Başkanı Tolga Tosun, Kovid-19 ile 18 aydır mücadele edildiğini hatırlatarak şunları aktardı:” Herkes çok sıkıldı, çok bunaldı, hem ekonomik olarak zor dönemlerden, hem de psikolojik olarak zor dönemlerden geçtik. Normalleşme ile beraber, tekrardan neşeli, güzel günlerimize kavuşacağız. Bandırma Belediyesi olarak her zaman, üretenden, emekten yana olduk. Özellikle bunu yapanlar kadınlarımız olduğu zaman tam destek vermeye çalıştık. Önümüzdeki dönemlerde kadınlarımıza daha çok destek olacağız.

Yazı İçi

Üreten kadınlarımızın her zaman yanında olacağız. İyi projeler hazırlayan güzel bir kent konseyimiz var. Bizde Bandırma Belediyesi olarak her zaman onların arkasında olacağız. Özellikle bu tarz projelerle sizlerle belediyeyi bir araya getirip, sizlerin yanında olduğumuzu hissettireceğiz. İhtiyaç sahibi kadınlarımıza sahip çıkmak zorundayız”dedi.

Festivalin açılış kurdelasını Belediye Başkanı Tolga Tosun, Kent Konseyi Başkanı Serdar Polat ve Festivale el emekleri ile katılan kadınlar ile birlikte kestiler.  Diğer yandan açılışın yapılması ile birlikte kadınların evlerinde ürettikleri ürünler Bandırmalılar tarafından ilgi gördü.

HABER: Ahmet PESEN

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds