Kalpler Koçyiğit için atıyor

0

Lösemi tanısı konulan ve ilik nakli bekleyen CHP Bandırma Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koçyiğit için “Senin 15 Dakikan Başkasının Ömrü Olsun” sloganıyla, 10-11 Ocak 2022 tarihleri arasında iki gün sürecek kök hücre bağışı kampanyası düzenlendi.

 

Yazı İçi

Bandırma Belediyesi ve Kızılay Bandırma Şubesi, lösemi tanısı konulan ve ilik nakli bekleyen Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koçyiğit ve diğer lösemi hastalarına umut olacak kök hücre bağışı için 2 günlük bir kampanya düzenliyor. Bandırma Belediyesi ve Kızılay, “Şimdi Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koçyiğit için atıyor kalbimiz” sloganıyla başlattığı kampanya için 10-11 Ocak tarihlerinde Belediye Nikah Salonu önünde geçici ünite kuracak. Kan ve ilik örneği bağışında bulunmak isteyen vatandaşlar, 2 gün boyunca saat 11.00-17.30 arasında kampanyaya destek verebilecekler. Kampanyaya sendika ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinde katılarak destek vermesi bekleniyor. Kampanya için çağrıda bulunan Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, “Bandırmalılardan birkaç dakikalarını ayırarak bu çabaya destek olmalarını bekliyoruz” dedi.

Cevap bırakın

ssd vds
ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds ssd vds